GÜNCEL
CNN TÜRK TV "Stil" Ekibi
Gülin TOMAY - Sunucu/Prodüktör (sağdan ikinci), Barış ALADAR - Kameraman (sağdan üçüncü), Murat - kameraman yardımcısı (soldan birinci)
 

CNN TÜRK Stil programı ekibi 14 Temmuz 2003 tarihinde hobi atölyemi ziyaret edip, Gemi Modelciliği ve Gemi Modelcileri ve Gemi Severler Derneği ile ilgili bilgi alıp, bazı model ve çalışma görüntülerini kaydettiler. Çekimler 17 Temmuz 2003 perşembe günü saat 18:30 da CNN TÜRK TV'de "stil" programında yayınlandı.

Gülin hanımla Craft 2003 Hobi ve El Sanatları Fuarı'nda tanışmıştık. Fuardaki Gemi Modelcileri ve Gemi Severler Derneği standımızı ziyaret edip haber yapmışlardı. Gelen yoğun ilgi ve talepler üzerine "Gemi Modelciliği" konusunda, "Gemi Modelcileri ve Gemi Severler Derneği" hakkında röportaj yapmak istediğini belirtince kendilerini ve ekibi önce derneğimize sonra hobi atölyeme davet ettim. Dernek ziyareti için Milli Saraylar Dairesi Başkanlığından izin almak gerektiği ve zamanları olmadığından bu röportajı atölyemde gerçekleştirdik.

CNN TÜRK televizyon kanalına, program ekibine; Gemi Modelciliği ile Gemi Modelcileri ve Gemi Severler Derneği'ne gösterdikleri ilgiden dolayı "Gemi Modelcileri ve Gemi Severler Derneği" ve şahsım adına teşekkür ederim. Mehmet Salihoğlu

Webmaster: Mehmet Salihoğlu