Kitaplar, alet ve malzemeler, planlar, posterler, bitmis gemi modelleri, hepsi bir arada.

Ana Sayfa - Organizasyon - Gemi Modelcileri - Makaleler - Dersler - Kitaplar - Planlar - Alet ve Malzemeler - Atelye ve Dükkanlar - Kendin Yap - Galeri - Fotoğraf Arşivi - Linkler - Güncel - Geçmiş Zaman Hadiseleri - Pulculuk - Sponsorlar - Mehmet Salihoğlu Hobi Atölyesi - Basın - index (for English) - E-mail

GÜNCEL
CRAFT 2003 HOBİ ve EL SANATLARI FUARI

Atlantis Fuarcılık ve Ekin Yayın Grubu imtiyaz sahibi Sayın NESİP UZUN'a (soldan ikinci) düzenledikleri ve düzenleyecekleri hobi fuarlarında derneğimizin stant sponsoru oldukları için tekrar teşekkür ediyoruz. Ayrıca bu güzel organizasyonda emeği geçenleri kutlarız.

Mehmet Salihoğlu ve Murat Bilgin'in görevli olduğu standımızda gemi modelciliği hakkında bilgiler, broşürler verildi.

 
Craft 2003 Hobi ve El Sanatları Fuarı standında Gemi Modelcileri ve Gemi Severler Derneği'mizin Yönetim Kurulu Üyesi, Başkan Yardımcımız Sayın HALDUN ÜNSAL (soldan ikinci) radyo kumandalı gemi modeli ile gösteri yaparak standımızı renklendirdi.
Sayın Profesör DOĞAN AKSEL ve EŞİ'nin standımızı ziyaretleri çok keyifli geçti.
Derneğimizin standında görev alanlardan Sayın MURAT BİLGİN.

Standımıza sık sık uğrayan nüfus kağıdı eski ama gönlü genç olan fuardaki başka stantda görevli ihtiyar delikanlının merak ve heyecan ile minyatür gemi modellerini incelemesi doğrusu çok hoşumuza gitti.

Gençliğinde yelkenli gemide çalıştığını ve görevinin yelkenleri toplamak olduğunu söyleyen bu eski denizci eski günlerini hatırlatmış!

Gemi Modelcileri e-mail grubundan katılımcıların ortak çalışması olacak planlardan biri hakkında Sayın CENGİZ DUMLUPINAR, MURAT KÜÇÜKTAŞ ve MURAT BİLGİN yorum yaparken.