Dernek
Gemi Modelcileri ve Gemi Severler Derneği

ANA TÜZÜK

NAVIGA hakkında genel bilgiler ve yarışma kuralları Tercüme eden: Antonio BERZOLESE

Tercüme için tıklayınız!

GEMİ MODELCİLERİ VE GEMİ SEVERLER DERNEĞİ 2000 YILI ULUSLARARASI STATİK GEMİ MODELLERİ YARIŞMASI SONUÇLARI
 
Sergiden secmeler
Gemi Modelcileri ve Gemi Severler Derneği'mizin 25. Kuruluş yılı nedeniyle 1-7 kasım 2002 tarihleri arasında İstanbul Deniz Müzesi Sanat Galerisi'nde düzenlenen serginin fotoğrafları için tıklayınız.
Mehmet Salihoglu Hobi Atölyesi
Mehmet SALİHOĞLU
Eski Yönetim Kurulu Üyesi (Sayman)
31/12/2003 tarihinde yönetim kurulu üyeliginden istifa etmistir.
1964 Üsküdar doğumlu, İ.Ü. İşletme Fakültesi "Yönetimde Muhasebe ve Finansal Kontrol" anabilim dalında Yüksek Lisans, evli, 2 çocuk babası.
Cep: 0532 2457643
Tel/Faks: 0216 5260381
İstifa nedeniyle boşalan yönetim kurulu üyeliğine 05/10/2002 tarihinde asil üye olarak getirilerek saymanlık görevini devraldım. Bütün yazışmaları, üye kabullerini, defter kayıtlarını, yeni kimlik kartı tanzimini, gelen mektupların cevaplanması ve uygun taleplerin karşılanması işlerini mevcut saymanlık görevim ile birlikte elimden geldiğince zamanım yettiğince yapmaya çalıştım. Yani anlaşılacağı üzere en genç yönetim kurulu üyesi olarak tek çalışan üye idim. Ayrıca internet sitemizin webmasterlık görevi ve sponsorluğu da 31/12/2003 tarihine kadar resmi olarak sürmüstür. http://groups.yahoo.com/group/gemimodelcileri adresindeki mail grubumuzun mesajlar bölümünde istifa gerekçelerimi Aralık 2003 ayında yazdığım "Radikal Kararlarım-1" başlıklı yazımda açıklamıştım. Dernek olarak yapılacak çok şey var, şu ana kadar benim şahsen yapabildiğim "Gemi Modelciliği"ni ve "Gemi Modelcileri ve Gemi Severler Derneği"mizi bir muamma olmaktan kurtarıp tüm meraklıların bilgisine, internet sayesinde hızlı, güncel ve teknolojiyi mümkün olduğu kadar kullanarak, radyo televizyon ve yazılı basının da dikkatini çekerek sunabilmek olmuştur. Bu konuda da teknolojiyi amacına uygun kullarak ve Gemi Modelciliği konusunda aktüeli yakalamaya çalışma gayretlerimin olumlu sonuçlarını gördükçe daha çok yolumuzun olduğu idrakine varıyorum.
Ancak eski yönetim kurulu beni internetteki Gemi Modelciliği grubumuzda yazdığım "Radikal Kararlarım-1" başlıklı yazım yüzünden sözde "dernek aleyhine faaliyette bulunmak"gerekçesiyle ihraç etti. Genel kurul aleynimde 10 küsür oy farkı ile ile bunu kabul etti. Sonuçta oldukça emek verdiğim derneğime küsmedim, küsmeyeceğim. Hiç hak etmediğim ve tutucu 10 küsür kişi farkı ile ihraç edilmem bana yeni bir bakış ve hayat tecrübesi kazandırdı. Şimdiye kadarki çalışmalarımın bundan sonraki yönetimin faaliyetlerinde yol olacağını düşünüyorum. Yeni yönetime de başarılar dileyerek "Sistem Algoritması" adını verdiğim önerimi sunuyorum. Çalışmalarımın dernek üstü ve daha yoğun süreceğinin bilinmesini istiyorum.
Saygılarımla,
Mehmet SALİHOĞLU

www.gemimodelcileri.org

05 Ekim 2002 tarihinden itibaren


FastCounter by bCentral